• SHOOTER Tarnów
 • STRZELNICA LASEROWA I VIRTUAL REALITY
 • Strzelnica laserowa

  Strzelnica laserowa doskonale sprawdzi się w dwóch aspektach: szkoleniowym, oraz typowo zabawowym. Jeden i drugi doskonale spełnia swoją rolę. Mamy wiele programów do wyboru. Można strzelać solo lub zespołowo. Można rywalizować między sobą, lub stawać ramie w ramię w szranki z komputerem. Do wyboru zarówno dynamiczne scenariusze, gdzie możemy sprawdzić swoje umiejętności pod presją czasu, jak i te spokojne, nastawione wyłącznie na precyzję.  W ofercie repliki najpopularniejszych pistoletów i karabinów: AK47, AR15, Glock, Colt 1911.

  Cel szkoleniowy przeznaczony jest dla wszystkich strzelców, którzy chcą poprawić swoje wyniki, oraz obycie z bronią. Strzelcy sportowi, myśliwi, oraz służby mundurowe – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.  Wiele programów treningowych oraz interaktywnych scenariuszy pozwala przetrenować elementy, które niejednokrotnie nie są możliwe do zrealizowania z bronią palną. Szybko i niskim nakładem kosztów poprawimy celność, czas reakcji, orientację, podejmowanie szybkich decyzji

  Niezaprzeczalnym atutem (zwłaszcza dla początkujących) jest bezpieczeństwo i możliwość bezstresowego nabrania dobrych nawyków w bezpiecznym posługiwaniu się bronią. Dzięki niskim kosztom strzelania, możliwy jest regularny trening.

  Najczęściej używane i najwyżej oceniane gry i scenariusze:

  The Saloon

  Zabawna i bardzo dynamiczna gierka jedno lub wieloosobowa. Nie tylko dla fanów westernów. W oknach tytułowego saloonu pojawiają się wyjęci z pod prawa bandyci. Do bandytów musimy jak najszybciej strzelać, inaczej inaczej oni strzelą do nas. Do dyspozycji mamy tylko trzy życia, które znikają bardzo szybko jeżeli nie jesteśmy wystarczająco szybcy. W oknie pojawia się też pewna dama, której zastrzelić nie możemy. Pojawiają się też bonusy w postaci dodatkowych punktów, czy też ekstra amunicji. Należy pamiętać, że mamy ograniczoną ilość amunicji. Na szczęście w każdej chwili możemy doładować magazynek strzałem w odpowiednio wyznaczone miejsce na planszy.

  Reaction Plates


  Tutaj również musimy wykazać się sprytem i refleksem. Cele odwracają się i muszą zostać szybko zestrzelone. Zwycięża ten, kto zestrzeli jak najwięcej „płytek” w zadanym czasie. Można ustawić wielkość celi,  liczbę odwracających się w jednym momencie płytek, czas odwrócenia, a także długość rundy.  Dla osób, które lubią rywalizacje świetna zabawa gwarantowana.

  CQC – Alpha

  Pełne akcji scenariusze rozgrywające się w opuszczonej siedzibie handlarza narkotyków. Strzelcy muszą w mgnieniu oka rozróżnić podczas „czyszczenia” pomieszczeń cele „cywil” czy „bandyta” i podjąć decyzję o strzale. Kluczowym zadaniem w kilku scenariuszach jest uwolnienie zakładnika poprzez zastrzelenie skrywającego się za nim bandyty. Dodatkowym utrudnieniem jest słabe oświetlenie pomieszczeń i migające policyjne światła. Mierzony jest czas wykonania zadania, aby można było śledzić postępy trenujących.

  Steel Challenge

  Niewiele rzeczy jest bardziej satysfakcjonujących niż dźwięk pocisku uderzającego w stalowy cel. Aplikacja przenosi do świata LaserShot jedną z najbardziej popularnych konkurencji dynamiczny w USA.
  Po sygnale startowym strzelec ma za zadanie ostrzelać cztery cele w kolorze białym i na końcu cel czerwony, którego trafienie zatrzymuje czas. Każde nietrafienie białego celu przed ostrzelaniem czerwonego to dodatkowe 3 sekundy kary. Pięć rund, odrzucamy najgorszy czas, a pozostałe sumujemy i otrzymujemy nasz wynik końcowy. Liczy się każdy ułamek sekundy. Do wyboru osiem torów o różnym stopniu trudności. Doskonały program do ćwiczenia samodyscypliny i koncentracji.

  Practical Shooting ECHO

  Tutaj poprawisz swoją koncentrację, szybkość i dokładność. IPSC (International Practical Shooting Confederation). Najbardziej widowiskowa z konkurencji dynamiczny. Od jakiegoś czasu przymierzana jako kolejna konkurencja strzelecka do letnich igrzysk olimpijskich.
  Practical Shooting LaserShot symuluje prawdziwe tory zawodów IPSC wraz z responsywnymi celami tekturowymi i stalowymi. Teraz zarówno zawodnicy, jak i pasjonaci mogą zmierzyć się z wyzwaniem profesjonalnych zawodów strzeleckich w komfortowych warunkach w pomieszczeniach, unikając opłat za amunicję i złej pogody.


  Skill – Drills

  Pakiet typowo szkoleniowy, składający się z kilkunastu ćwiczeń, który koncentruje się na poprawie czasu, dokładności i umiejętnościach podejmowania decyzji, podczas używania broni. Każde ćwiczenie pozwala dostosować sesję treningową do indywidualnych poziomów umiejętności, od początkującego do eksperta, za pomocą regulowanych ustawień, takich jak liczba celów, czas wyświetlania celu czy prędkość poruszania się.
  Trening opracowany przez najlepszych instruktorów strzelectwa.