• SHOOTER Tarnów
 • STRZELNICA LASEROWA I VIRTUAL REALITY
 • Czym jest laser shooting?

  Nasz arsenał:

  Technologia laserowego systemu strzeleckiego została opracowana dla wojska, jako tańszy w użytkowaniu odpowiednik treningów z bronią palną. Technologia bardzo szybko zdobyła popularność i przyjęły ja do użytku również inne służby mundurowe, a następnie organizacje cywilne. Duży wybór opcji treningowych pozwala wszechstronnie wyszkolić strzelca. Zarówno pod względem sportowym, jak i przygotowaniem do służby. Producent nie zapomniał również o zabawie. Udostępnił wiele aplikacji które mogą posłużyć do zabawy w gronie znajomych i do umilenia nam spędzanego czasu, poprzez wspólne strzelanie i rywalizacje.

  Jak to działa?

  Projektor podłączony do komputera ze specjalistycznym oprogramowaniem wyświetla wybrany przez nas scenariusz – od statycznych obrazów typy tarcza czy sylwetka(jest ponad 60 wzorów do wyboru)  poprzez tory IPSC, do dynamicznych filmów akcji(np. przeszukanie siedziby handlarza narkotyków).

  Gracz używa repliki broni wyposażonej w specjalny emiter laserowy niewidoczny dla ludzkiego oka. Naciskając spust wysyła krótką wiązkę lasera w stronę celu. Zestaw czujników i kamer ustala bardzo precyzyjnie gdzie wiązka padła i przesyła sygnał do komputera, w którym miejscu ma wyświetlić punkt trafienia