• SHOOTER Tarnów
 • LASEROWY SYSTEM STRZELECKI
 • Virtual Reality Room

  Zakładając gogle VR przenosimy się do wygenerowanego w 3D i 360˚ świata, który sprawia wrażenie wyjątkowo realnego. Dzięki specjalnie zaprojektowanym kontrolerom twój ruch zostanie bardzo dokładnie odwzorowany i przeniesiony do trójwymiarowego świata. Dzięki połączeniu tych wszystkich czynników zostajemy przeniesieni do centrum akcji. Zwiedzanie dna oceanu, spacer po księżycu, walka bokserska, czy udział w wyścigu Formuły 1 to tylko kilka możliwych scenariuszy. Granicą jest tylko nasza fantazja.

   Sprzęt który udostępniamy do gry to HTC Vive Pro oraz Oculus Quest 2 - obecnie najwyższa półka wśród gogli VR. Zapewni wam to najwyższą jakość i płynność obrazu, oraz wysoki komfort użytkowania.

  Do waszej dyspozycji mamy trzy stanowiska z goglami VR, a spośród wielu dostepnych gier, kilka tytułów, które obsługują tryb multiplayer. Dzięki temu możesz zorganizować ze swoimi znajomymi wspólną rozgrywkę lub zaprosić swoją drugą połówkę na randkę w wirtualnym świecie.

  W swoim arsenale gier mamy:

  Pełna lista gier i aplikacji VR na naszym facebook’owym fanpage’u: @VRTarnow.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Najciekawsze i najwyżej oceniane pozycje w naszej bibliotece gier:

  Beat Saber

  Zobacz nagranie

  Jedna z najpopularniejszych i najbardziej wciągających gier VR. Hit w śród gier muzycznych. Dla absolutnie każdej grupy wiekowej. Mamy w rękach 2 miecze świetlne w dwóch kolorach. W naszą stronę lecą kostki, których kolor odpowiada odpowiedniemu mieczowi oraz strzałkę pokazującą kierunek cięcia. My musimy wykonywać cięcia w rytm muzyki, w odpowiednim kierunku i prawidłowym mieczem świetlnym. Nie dajcie się zwieść pozornej prostocie tego zadania. Gra oferuje wiele modyfikatorów i poziomów trudności, dzięki czemu zapewni rozrywkę na wiele godzin. Oprócz aspektu rozrywki jest też walor treningowy - świetnie nadaje się do poprawienia koordynacji ruchowej, co jest niezwykle przydatne praktycznie w każdym sporcie.

  Elven Assassin

  Zobacz nagranie  Weź łuk i strzały i niczym legendarny Legolas zabijaj setki orków, które chcą dostać się do elfiego miasta i zniszczyć je. Gra rozwija swoje skrzydła w trybie multiplayer. Możesz wtedy ramię w ramię, ze swoimi przyjaciółmi, stawiać czoła hordom wrogów lub stanąć przeciwko sobie w trybie PVP. Nie masz z kim zagrać? Nie szkodzi. Gra oferuje możliwość przyłączenia się do rozgrywek odbywających się na praktycznie na całym świecie. Kolejnym atutem jest znakomite odwzorowanie fizyki lotu strzały i precyzja celowania.
   

  Angry Birds

  Zobacz nagranie


  Coś dla młodszych graczy. Popularna gierka przeniesiona do wirtualnej rzeczywistości. Gra swoją wysoką grywalność zawdzięcza kombinacji prostoty, wciągającej rozgrywki, zabawnego stylu i dodaniu do zabawy elementów logicznych. Jeżeli jest jeszcze ktoś, kto nie zna tej gry, to dajemy krótki opis: za pomocą procy wystrzeliwujemy sympatyczna ptaki w kierunku świń umiejscowionych na różnych strukturach. Warunkiem zaliczenia planszy jest zniszczenie wszystkich świń

  Fovos

  Zobacz nagranie


  Dla wielbicieli mocnych wrażeń mamy Fovos - postapokaliptyczny horror. Turowa strzelanka osadzona w przyszłości, w której wszechmocna sztuczna inteligencja przejmuje kontrolę nad ludzkim mózgiem za pomocą implantów genetycznych. Mając do dyspozycji jedynie latarkę i pistolet odpierasz kolejne fale atakujących Cię zombiaków. Ciarki na plecach gwarantowane. Rada którą możemy dać na szybko jest jedna - nie zapomnij przeładować broni. Nie będzie drugiej szansy.

  SuperHot

  Zobacz nagranie


  Obowiązkowa pozycja dla graczy wchodzących do wirtualnej rzeczywistości. Wcielamy się w bohatera walczącego z wrogami za pomocą wszystkiego co wpadnie nam w ręce, w tym butelek, mieczy, shurikenów, pistoletów i karabinów. Arsenał jest naprawdę spory. Dodatkowego smaczku gierce dodaje ciekawa mechanika, rodem z Matrixa -  w której czas biegnie tylko wtedy, gdy gracz się porusza - w każdej chwili można się zatrzymać, rozejrzeć się i spokojnie ocenić sytuację. Gra jest niesamowicie grywalna i wciągająca.

  Half - Life: Alyx

  Zobacz nagranie  Hit ostatnich czasów! Najwyżej oceniana gra VR roku 2020. Prequel kultowej serii Half-Life. Gracz wciela się w niej w tytułową Alyx Vance, która stara się wraz z ojcem pokonać siły Kombinatu. Fotorealistyczna grafika i otwarty świat, w którym praktycznie każdy przedmiot możemy dotknąć i podnieć, w połączeniu z dynamiczną akcją i strzelaninami z wrogami powoduje, że nie chcemy ściągać gogli i wracać do realnego świata. Żadne zdjęcia nie oddadzą tego co widzimy w goglach.

  Guns’n’Stories: Bulletproof

  Zobacz nagranie


  Dynamiczna westernowa strzelanka VR, która w pełni zanurza graczy w klimat Dzikiego Zachodu. Krocząc przez zawiłą fabułę, napotkasz całe zastępy wrogów i będziesz walczył z Wielkimi Bossami.
  Kilka poziomów trudności do wyboru powoduje, że nie jesteśmy skazani na porażkę od razu w pierwszym starciu. Colty w dłoń i ruszamy na podbój dzikiego zachodu!

  Pavlov VR

  Zobacz nagranie


  Taktyczna strzelanka wieloosobowa, przypominająca popularną serię Counter-Strike, ale przygotowana z myślą o goglach rzeczywistości wirtualnej.Akcja Pavlov VR toczy się na współczesnym polu bitwy. Gracze wcielają się w żołnierzy, a ich zadaniem jest eliminowanie wrogów i wykonywanie celów wyznaczonych przez daną misję. Na uwagę zasługuje intuicyjny system sterowania. Dla przykładu, czynności takie jak wymiana magazynków, rzucanie granatów czy atakowanie wrogów z użyciem noża wymagają wykonywania odpowiednich gestów kontrolerami ruchu. Podobnie jest w przypadku broni wymagającej dwóch rąk – poruszając się z nią, musimy odpowiednio układać ręce, symulując trzymanie uzbrojenia danego typu.

  Google Earth VR

  Zobacz nagranie


  Cały świat w twoim zasięgu. Poznawaj go w wirtualnej podróży. Spaceruj Ulicami Tokio, podziwiaj Rio De Janeiro, lub wejdź na Mount Everest. Zwiedzaj miejsca o których zawsze marzyłeś, lub odwiedź te, w których już byłeś.

  Tilt Brush VR

  Zobacz nagranie


  Aplikacja dla ludzi z artystycznym zacięciem, umożliwiająca malowanie w przestrzeni 3D w wirtualnej rzeczywistości. Możliwości trafnie przedstawia sam twórca aplikacji: „Przestrzeń to Twoje płótno. Twoja paleta to Twoja wyobraźnia. Możliwości są nieskończone.”

  Blocks

  Zobacz nagranie


  Artyści mają Tilt Brush, a projektanci i architekci dostają równie fascynujące narzędzie - Blocks. Program umożliwia łatwe tworzenie obiektów 3D w rzeczywistości wirtualnej. W aplikacji odnajdą się zarówno doświadczeni jak i początkujący adepci sztuki projektowania. W tym przypadku również granicą jest jedynie Twoja wyobraźnia.

  Nauka Języków: Mondly VR

  Zobacz nagranie  Świat VR (Virtual Reality) to nie tylko gry. Gry to zaledwie wierzchołek góry lodowej możliwości tej technologi. Jedną z gałęzi jest edukacja, a dziś przybliżymy naukę języków obcych. Tradycyjna nauka języków nie jest w pełni efektywna. Nasz mózg potrzebuje dodatkowych bodźców, budowania skojarzeń i regularnych powtórek. Nauka w technologi VR to coś więcej, niż czytanie z kartek, czy płaskiego wyświetlacza. Jest to dosłowne przeniesienie się do świta, który zgłębiamy i który będzie nas otaczał, aż do końca lekcji.Nauka języka obcego w wirtualnej rzeczywistości opiera się na zjawisku immersji językowej, czyli zanurzenia w języku, które występuje naturalnie podczas dłuższego przebywania wśród danej społeczności. Odchodzi się od żmudnego, pamięciowego przyswajania materiału. Ta innowacyjna metoda umożliwia naukę przez praktykę i obserwację różnych scenek Rozmowa z kierowcą w taksówce, ze sprzedawcą w sklepie, czy zamawianie pokoju hotelowego to tylko kilka przykładów z niezliczonych scenariuszy, które zostały dla nas przygotowane. Jesteśmy odcięci od zewnętrznych bodźców, co pozwala się nam skupić tylko i wyłącznie na naszym celu. Wyniki badań na studentach z Uniwersytetu Stanford i Duńskiego Uniwersytetu Technicznego wykazały, że efektywność uczenia się wzrosła aż o 76% gdy uczniowie korzystali z wirtualnego środowiska. Wystarczają 2-3 sesje tygodniowo.