• SHOOTER Tarnów
 • LASEROWY SYSTEM STRZELECKI
 • Imprezy urodzinowe

  Zastanawiasz się jak zorganizować imprezę w taki sposób, żeby wszyscy doskonale się bawili i zapamiętali ten dzień na długo?

  Szukasz miejsca na zorganizowanie urodzin dla swojej pociechy? Świetnie trafiłeś. Sala o powierzchni 200m2 zapewni wystarczającą przestrzeń do zabawy. Do tego zróżnicowane stanowiska z grami: strzelnica laserowa, gry w wirtualnej rzeczywistości  i symulatory rajdowe pozwolą dzieciakom na aktywne spędzenie czasu. Kącik dla rodziców i opiekunów pozwoli mieć podopiecznych na oku, jednocześnie nie ingerując zbytnio w zabawę.

  Dla urozmaicenia spotkania organizujemy konkursy i zabawy co pozwala na jeszcze przyjemniejsze spędzenie czasu wszystkim gościom

  Jeżeli nie masz czasu lub ochoty organizować poczęstunku i tortu, to zrobimy to za Ciebie. Skontaktuj się z nami a przygotujemy wszystko według wytycznych.

  Przy wynajmie całej sali na wyłączność atrakcyjne ceny.

  Zapytaj o dostępne terminy i zarezerwuj już teraz.


  Notice: Undefined variable: produkty in /home/users/shooter/public_html/shootertarnow.pl/wp-content/themes/shooter_theme/page-imprezy-urodzinowe-i-eventy-grupowe.php on line 84