• SHOOTER Tarnów
 • STRZELNICA LASEROWA I VIRTUAL REALITY
 • Strzelnica laserowa

  Szkolenie sportowe IPSC

  Strzelcy sportowi doskonale wiedzą, jak ważny jest trening bezstrzałowy. Połączenie takiego treningu z symulatorem laserowym pozwoli znacznie szybciej poprawić technikę, wykryć i wyeliminować ewentualne błędy strzelca.

  Początkujący strzelcy docenią korzyści z oszczędności czasu i amunicji i pierwszego kontaktu z bardzo realistycznym symulatorem broni palnej.

  Niezaprzeczalnym atutem jest bezpieczeństwo i możliwość bezstresowego nabrania dobrych nawyków w bezpiecznym posługiwaniu się bronią. Dzięki niskim kosztom strzelania, możliwy jest regularny trening, niezbędny do wytworzenia refleksu i koordynacji ręka – oko.

  Profesjonaliści wypowiadając się o zaletach strzelnicy laserowej, podkreślają dostępność treningu w dowolnych warunkach pogodowych i niezależność od dostępności strzelnicy, co przekłada się na rosnącą formę zawodnika.

  Szkolenie dla służb

  Strzelnica laserowa jest innowacyjnym, intrygującym prostym i nie wymagającym wielkich nakładów finansowych sposobem na trening różnych służb między innymi policyjnych, obronnych, stowarzyszeń paramilitarnych, klas mundurowych, firm ochroniarskich, obrony terytorialnej.

  W zależności od użytego oprogramowania może to być trening strzelecki poprawiający celność, czas reakcji, orientację, podejmowania szybkich decyzji, lub interaktywna symulacja interwencji oparta na scenariuszach filmowych, której finał uzależniony jest od postawy i działań użytych przez ćwiczącego.

  Odbyty trening doskonale przygotuje funkcjonariuszy do służby i ewentualnego użycia broni palnej, a uczniom ułatwi ubieganie się o etat w służbach mundurowych.