• SHOOTER Tarnów
 • LASEROWY SYSTEM STRZELECKI
 • Strzelanie indywidualne i grupowe, eventy

  Strzelnica laserowa to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu w gronie znajomych i przyjaciół. Współzawodnictwo na wesoło, emocje towarzyszące strzelaniu i klimat otoczenia powodują, że spotkanie w strzelnicy jest doskonałą zabawą dla osób w dowolnym wieku (o ile jest w stanie utrzymać broń, rzecz jasna :) ).

  Strzelanie grupowe

  Ze względu na realistyczne odwzorowanie warunków strzeleckich oraz broni, emocje porównywalne są z tradycyjną strzelnicą, jednak bez wpływu czynników atmosferycznych, huku oraz zagrożenia ze strony sprzętu. Możliwość ciekawego i aktywnego spędzenia czasu w większym gronie osób bez ograniczeń wiekowych (rodzina, znajomi, współpracownicy).

  Obsługa eventów

  Obsługujemy spotkania integracyjne, wieczory panieńskie i kawalerskie, spotkania klasowe i inne formy zorganizowanych eventów. Wprowadzenie elementu współzawodnictwa uatrakcyjni każde tego typu spotkanie i z pewnością zapisze się ono w pamięci uczestników.

  Dla grup zorganizowanych jesteśmy w stanie przygotować rozbudowany program, obejmujący m.in. przejażdżkę quadami, strzelanie na strzelnicy laserowej i inne atrakcje.


  Notice: Undefined variable: produkty in /home/users/shooter/public_html/shootertarnow.pl/wp-content/themes/shooter_theme/page-strzelanie-indywidualne-i-grupowe.php on line 84