• SHOOTER Tarnów
 • LASEROWY SYSTEM STRZELECKI
 • Strzelnica laserowa w Tarnowie

  Strzelnica laserowa w Tarnowie to atrakcyjne centrum rozrywki i zabawy, a jednocześnie miejsce umożliwiające odbycie treningu strzeleckiego. Z oferty Shooter korzystać mogą osoby w każdym wieku, bez konieczności posiadania uprawnień, dysponowania własnym sprzętem czy amunicją. Laser shooting to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu i rozwój umiejętności. Zapraszamy do odwiedzenia strzelnicy Shooter w Tarnowie.

  Spis treści
  Laser shooting dla każdego
  Strzelectwo laserowe
  Nowoczesny system strzelecki
  Zasady laser shootingu
  Nasza oferta

  Strzelnica laserowa w Tarnowie

  Laser shooting dla każdego na strzelnicy laserowej w Tarnowie

  Strzelnica laserowa w Tarnowie to najlepsza okazja do zapoznania się z laser shootingiem. System ten powstał jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie wojska w zakresie treningu strzeleckiego. Strzelectwo laserowe jest tak naprawdę innowacyjną strukturą szkoleniową, pozwalającą na odbywanie ćwiczeń w precyzyjnie odtworzonych realiach prawdziwego pola walki. Laser shooting wykroczył jednak poza swoje pierwotne założenia i obecnie stanowi także formę spędzania wolnego czasu dla dorosłych oraz dzieci.

  Strzelectwo laserowe

  W strzelectwie laserowym wykorzystywane są zaawansowane technologicznie rozwiązania. Pozwalają one zachowanie specyfiki zachowania broni oraz jej obsługi, a jednocześnie efektywnie symulują wizualną stronę strzelania. Laser shooting nie posiada wad tradycyjnej strzelnicy. Umożliwia trening strzelecki niezależnie od pory dnia, warunków atmosferycznych czy parametrów obiektu, zapewniając przy tym zerowe ryzyko i minimalne koszty.

  Nowoczesny system strzelecki

  Laser shooting był przez wiele lat technologią zarezerwowaną wyłącznie dla służb mundurowych. Wynika to z niezwykle realistycznego odtworzenia warunków pola operacji militarnej. System ten zawdzięcza wszystko zaawansowanemu odwzorowaniu wizualnemu, precyzyjnemu celowaniu oraz profesjonalnemu wykonaniu replik. W praktyce emocje i odczucia towarzyszące strzelaniu laserowemu nie odbiegają od tych, których doświadczyć można podczas kontaktu z prawdziwą bronią.

  Zasady laser shootingu

  Strzelectwo laserowe opiera się na zastosowaniu odpowiedniego oprogramowania oraz systemu wyświetlania obrazu, który prezentowany jest na półokrągłym ekranie. Uczestnik zabawy otrzymuje replikę broni i trafia w sam środek akcji. System ten pozwala na rozgrywanie różnych scenariuszy, dzięki czemu pobyt na strzelnicy staje się bardzo intensywnym doświadczeniem. Wszystko odbywa się bez żadnego ryzyka i wysiłku fizycznego, dlatego udział w zabawie można wziąć niezależnie od wieku i kondycji. Na strzelnicy laserowej nie stosuje się kulek i nabojów z farbą znanych z paintballa, co podnosi poziom realizmu.

  Oferta naszej strzelnicy laserowej w Tarnowie

  Strzelnica laserowa w Tarnowie Shooter to miejsce, w którym czas spędzić można na różne sposoby. Oferujemy różne formy szkolenia strzeleckiego, prowadzonego w zajęciach indywidualnych oraz grupowych. Organizujmy eventy i imprezy, które mogą stać się interesującym sposobem na spędzenie urodzin lub innej ważnej okazji. Shooter posiada w ofercie również laser shooting w sesji VR oraz inne atrakcje uwzględniające zastosowanie nowoczesnych technologii.

  Sprawdź się w laser shootingu!

  Szkolenie dla służb

  Wizyta w Shooter to okazja do odbycia profesjonalnego treningu strzeleckiego dla służb mundurowych, m.in. policyjnych, ochrony terytorialnej, ochroniarskich, obronnych czy paramilitarnych. Wszystko odbywa się przy niewielkich nakładach finansowych. Trening strzelecki może służyć poprawie czasu reakcji, celności, szybkości podejmowania decyzji czy orientacji. W Shooter można też wziąć udział w interaktywnej symulacji interwencji na podstawie scenariuszy filmowych, a jej finał zależy wyłącznie od działań i postawy uczestnika. Odbycie treningu laser shootingowego przygotowuje funkcjonariuszy do użycia broni palnej, a także ułatwia kandydatom uzyskanie etatu w służbach mundurowych.

  Szkolenie sportowe IPSC

  W Shooter odbyć można także sportowy trening bezstrzałowy. Ćwiczenia ze strzelectwa laserowego poprawiają umiejętności techniczne, a także ułatwiają wykrywanie i eliminowanie błędów. Realistyczna symulacja polecana jest zwłaszcza początkującym strzelcom, którzy w takich warunkach nie muszą przejmować się czasem i amunicją podczas kontaktu z bronią. Nie bez znaczenia pozostaje brak stresu i bezpieczeństwo treningu. Umożliwia on nabranie dobrych nawyków w przyjaznym, doskonale przystosowanym środowisku. Niskie koszty pozwalają na odbywanie regularnych ćwiczeń, niezbędnych do wykształcenia odpowiedniej koordynacji i refleksu.

  Strzelanie indywidualne i grupowe

  Na strzelnicy laserowej Shooter czas spędzić można zarówno samotnie, jak i w grupie najbliższych osób. Wesołemu współzawodnictwu towarzyszy czysta radość strzelania, co w połączeniu z klimatem otoczenia stanowi idealną zabawę dla osób w każdym wieku. Pod względem odwzorowania warunków strzeleckich, laser shooting dostarcza emocji porównywalnych z tradycyjnym strzelaniem. Podczas interakcji nie występuje jednak żadne zagrożenie, uciążliwy hałas czy ryzyko niekorzystnego wpływu czynników atmosferycznych. W sesjach grupowych można wziąć udział z rodziną, znajomymi czy współpracownikami.

  Obsługa eventów

  Shooter oddaje uczestnikom do dyspozycji możliwość zorganizowania specjalnych eventów okolicznościowych, takich jak urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie czy spotkania klasowe. Za sprawą elementu współzawodnictwa, spotkania te z pewnością utrwalą się w sercach wszystkich uczestników. Zaproszeni goście mogą liczyć na rozbudowany program zabawy, uwzględniający nie tylko sesje strzelania laserowego. Obsługa eventów obejmuje m.in. przejażdżki quadami oraz wiele innych atrakcji. Uczestnicy mają do dyspozycji również stół konferencyjny i ekspres do kawy. Urozmaiceniem spotkania mogą być zawody strzeleckie i konkursy. Na zwycięzców czekają specjalne upominki, np. grawerowane medale.

  Virtual Reality Room

  W Shooter dostępne są również atrakcje z zastosowaniem technologii Virtual Reality. Gogle VR pozwalają na przeniesienie się do trójwymiarowego świata w 360 stopniach, który odznacza się wysokim poziomem realizmu. Odpowiednio zaprojektowane kontrolery ułatwiają wykonywanie precyzyjnych ruchów, które są dokładnie odwzorowywane oraz przenoszone do świata 3D. Podczas zabawy uczestnicy mają wrażenie trafienia w sam środek akcji. Wśród dostępnych atrakcji wyróżnić można m.in. shootery FPP, symulatory, gry zręcznościowe, gry edukacyjne czy Google Maps VR.

  Strzelnica laserowa w Tarnowie Shooter to obecnie jedna z największych atrakcji tego miasta. Bogate wyposażenie, nowoczesny wystrój, zróżnicowana oferta i profesjonalna obsługa sprawiają, że z naszych usług korzysta coraz więcej chętnych. Shooter daje wszystkich chętnym okazję do odbycia niezwykłej przygody i spędzenia czasu w aktywny, a przy tym rozwijający sposób. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strzelnicy laserowej w Tarnowie.

  Download WordPress Themes
  Download Best WordPress Themes Free Download
  Download WordPress Themes
  Download WordPress Themes
  free download udemy paid course
  download mobile firmware
  Download WordPress Themes
  free download udemy paid course

  umiesz-strzelac-sprawdz-sie
  strzelnica-laserowa-tarnow